Strona główna » Tutaj warto wybrać się na wypoczynek i zwiedzanie w marcu

Tutaj warto wybrać się na wypoczynek i zwiedzanie w marcu

Urlop to czas, którego oczekuje każdy pracownik. Odpoczynek jest potrzebny każdemu, warto wybrać się w miejsce, które umożliwi relaks. Zastanawiasz się, jaki miesiąc okaże się dobry na urlop? Marzec to jedna z najlepszych opcji na udany wypoczynek. Poniżej znajdziesz listę miejsc, które warto odwiedzić w tym miesiącu.

Tu warto być w marcu

Urlop w marcu to zdecydowanie dobry pomysł. Gdy w Polsce pogoda jest jeszcze niekorzystna, wakacje w miejscu gdzie jest ciepło są korzystną decyzją. Oto lista miejsc, które warto odwiedzić w marcu podczas urlopu:
1. Indie – w marcu jest tam słonecznie, deszcze zdarzają się sporadycznie. Warto również wspomnieć o niskim poziomie wilgotności, co sprzyja zwiedzaniu w komfortowych warunkach. W marcu odbywa się w Indiach festiwal kolorów, w którym warto wziąć udział.
2. Maroko – piękny kraj, który idealnie sprawdza się podczas urlopu w marcu. W tym czasie nie ma tam upałów, ale temperatura jest bardzo przyjemna. Jeśli Maroko, to również niesamowite przeżycia i wspomnienia na całe życie. Noc na pustyni zapewni Ci dawkę ciekawych doznań.
3. Malediwy – marzą Ci się rajskie krajobrazy i ciepło w marcu? Jeśli tak, warto wybrać to urokliwe miejsce. W marcu temperatury osiągają wartości około 32 stopni. Wodne szaleństwa i kąpiele słoneczne są jak najbardziej możliwe. Malediwy są znane z pięknych plaż oraz wręcz krystalicznie czystej wody, która zachęca do aktywności.
4. Tunezja – to dobra opcja dla osób, które pragną zobaczyć ciekawe miejsca. W marcu można spodziewać się tutaj około 18 stopni, co tworzy idealne warunki do zwiedzania. W Tunezji jest wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, jak na przykład amfiteatr w El Jem, Kartagina, biała medyna w Tunisie czy miasteczko Tatooine.
5. Czarnogóra – to kolejne miejsce idealne na zwiedzanie w marcu. Można spodziewać się około 15 stopni. Warto zobaczyć Zatokę Kotorską, Cetinje, Jaskinię Lipską czy Stary Bar w Czarnogórze.
Miejsce doskonałych na urlop w marcu jest o wiele więcej. Zarówno wielbiciele zwiedzania jak i plażowania znajdą odpowiednią dla siebie destynację.